Gastro 2021. 11. 15.

Čokoládovňa z Komárna má na konte svetový úspech. Ich pralinky dostali speváci na prestížnej hudobnej akcii v Budapešti!

Tohtoročné udeľovanie prestížnych hudobných cien MTV Europe Music Awards 2021 sa konalo 14. novembra 2021 v športovej aréne László Pappa Budapest v Budapešti v Maďarsku. Toto bolo prvýkrát, čo Maďarsko hostilo odovzdávanie cien. Išlo o jedinečnú udalosť, ktorej sa každoročne zúčastnia najväčšie hviezdy hudobnej scény. Tento rok sa medzi nimi objavil aj jeden nováčik a tým bola komárňanská firma na výrobu čokoládových praliniek ZAX Slovakia!

Pralinky ZAX Slovakia jednoznačne netreba predstavovať. Za ich zrodom stoja manželia Zsuzsanna  a Ferenc Vargovci, ktorí sa rozhodli obliecť čokoládu do jedinečného luxusu. Vďaka svojej unikátnosti sa pralinky z dielne ZAX môžu tešiť nejednému oceneniu v gastro sektore, ale aj účasti na prestížnych akciách akou bolo aj tohtoročné odovzdávanie hudobných cien MTV Europe Music Awards 2021 v Budapešti.

zax1 1 Čokoládovňa z Komárna má na konte svetový úspech. Ich pralinky dostali speváci na prestížnej hudobnej akcii v Budapešti!

Čokolády z dielne ZAX Slovakia si tak mohli vychutnať aj napríklad celebrity ako Ed Sheeran, Maluma, One Republic alebo nováčikovia Måneskin či Youngblud.

Čokoládovňa z Komárna má na konte svetový úspech. Ich pralinky dostali speváci na prestížnej hudobnej akcii v Budapešti!

Zdroje: ZAX Slovakia, MTV Hungary