Kultúra 2024. 04. 25.

Na Vínnom festivale v Bátorových Kosihách vystúpia Adam Ďurica, Carson Coma a Parno Graszt

Kto by nechcel piť lahodné vína, ochutnať dobré jedlá v skvelej spoločnosti v malebnom, kopcovitom vinárskom kraji a popritom počúvať dobrú hudbu? Najlepšie na tom je, že to všetko nájdeme v našom susedstve a za prijateľnú cenu!

Vínny festival v Bátorových Kosihách, ktorý sa tento rok bude konať od 10. do 11. mája, je už známym podujatím, ktoré priťahuje čoraz širšiu skupinu ľudí z okolia, ale aj spoza hraníc. „Veľmi významný vínny festival – Strekovský vínny festival- sa, žiaľ, už pretransformoval do inej podoby, ako sme ho poznali doteraz,“ hovorí hlavný organizátor a predseda Občianskeho združenia Sine Metu, Örs Orosz. „V regióne chýba podujatie tohto druhu, preto sa Vínny festival v Bátorových Kosihách snaží otvárať širšiemu publiku, o čom svedčí aj rôznorodosť účinkujúcich. Tento rok sa na ňom okrem známych maďarských mien predstavia aj slovenskí interpreti, hudobná paleta bude skutočne pestrá.“ Na festivale vystúpia známe kapely ako Carson Coma, Adam Ďurica, 3+2 ale aj skupina Parno Graszt, ktorá nejedného vyzve do tanca.

PROGRAM:

PIATOK 10. mája:

19:00 Rockmisszió
20:30 Carson Coma
22:45 3+2
00:45 Rock-Stone

SOBOTA 11. mája:

18:00 Locomotiv Revival Band
19:45 Adam Ďurica
22:00 Parno Graszt
23:30 DJ Peter

Víno, hudba, festivalové pokrmy, remeselníci a nezabudnuteľná atmosféra – tento rok na všetkých čaká Vínny festival v Bátorových Kosihách, a to od 10. do 11. mája, od piatkového rána do nedeľného úsvitu! Vo svojich otvorených pivniciach bude možné ochutnávať vína miestnych vinárov a v drevených stánkoch sa odprezentujú najlepší vinári z regiónu.

Lístky k zakúpeniu na TEJTO STRÁNKE!