Biznis 2020. 11. 18.

Chovateľské potreby z pohodlia domova? Premiumdog.sk je zárukou spokojnosti

V dnešnom online svete, kde nastal rozmach rôznych eshopov, je ťažké sa vyznať a spoznať tie internetové obchody, ktoré ponúkajú kvalitný tovar za dostupné ceny. Eshop Premiumdog nie je žiadnym nováčikom v tomto svete a zároveň disponuje bohatými skúsenosťami a výborným poradenstvom v rámci predaja chovateľských potrieb.

Majitelia úspešného internetového obchodu objavili čaro chovateľských potrieb už pred viac ako 14timi rokmi. Odvtedy sa etablovali aj do online sveta, kde sa tešia veľkému úspechu. Internetový obchod dnes ponúka široký sortiment chovateľských potrieb pre psy, mačky, hlodavce a papagáje. Svoj sortiment postupne rozširujú nielen o rôzne značky, ale aj o potreby pre ďalšie druhy zvierat.

Internetový obchod s chovateľskými potrebami

Eshop Premiumdog ponúka všetky potreby pre štvornohých domácich miláčikov ako sú pes a mačka. Granule pre psov, konzervy, rôzne pochúťky pre psov a mačky nájdete na jednom mieste. Okrem krmiva hovoríme aj o doplnkoch a starostlivosti, ktorá je tiež dôležitá pre domácich miláčikov. V rámci sezónneho tovaru sú stále dostupné šampóny, obojky a prostriedky proti kliešťom a blchám, ktoré ochránia počas prechádzky nejedného psíka, či dokonca aj mačky. Každodenné pohodlie zabezpečia pelechy a búdy pre psov a pre mačky to sú napríklad škrabadlá a domčeky. O príjemné cestovanie a pobyt v prírode sa postarajú kvalitné obojky a prepravky a tak sa nemusíte vzdať svojich miláčikov ani v prípade dlhšej cesty.

two brown white dogs are eating food from bowl fee 67DPW2W Chovateľské potreby z pohodlia domova? Premiumdog.sk je zárukou spokojnosti

Kvalitné krmivo pre psy a mačky

V Premiumdogu sú dostupné rôzne druhy granúl pre psov, konzervy a maškrty od rôznych značiek. Zákazníci majú na výber podľa preferencií z takmer 30 značiek, ktoré majú tradíciu na Slovensku ale aj v zahraničí. Dostupné sú tak nielen vysoko prémiové krmivá pre psov ale aj krmivá za ľudové ceny. Samozrejmosťou sú krmivá pre psíkov rôzneho vzrastu, veku a dokonca aj plemena. Na eshope Premiumdog.sk nezabúdajú ani na domácich miláčikov s intoleranciami a rôznymi alergiami. Napríklad v prípade rady Eminent Platinum hovoríme o kompletnom zabezpečení hypoalergénneho krmiva. Na eshope sa nachádza aj krmivo pre mačky, ktoré celkovo ponúka na stránke až 10 značiek, v rámci čoho sú dostupné aj konzervy s vysokým podielom mäsa, ktoré berú do úvahy aj prípadné alergie a intolerancie.
Novinkou sú napríklad krmivá pre hlodavce a papagáje, ktoré už teraz ponúkajú rozsiahly sortiment v závislosti od veľkosti a druhu zvieratka. Vitamíny a liečivá pre domáce zvieratá sú tiež samozrejmosťou na internetovom obchode.

portrait of a parrot bird RSB87SW Chovateľské potreby z pohodlia domova? Premiumdog.sk je zárukou spokojnosti

Dostupné poradenstvo pre zákazníkov

Prioritou pre eshop sú prirodzene zákazníci, čo je badateľné vo viacerých aspektoch. Internetový obchod ponúka svoje 14-ročné skúsenosti doslova na tanieri. Dostupná je totiž nielen online podpora ale aj zákaznícka linka denne od 8:00 do 16:00. Na ich webovej stránke sú tiež pravidelne dostupné príspevky na blogu, ktoré informujú o novinkách a vychytávkach vo svete chovateľských potrieb a starostlivosti o zvieratá. Promptnosť je badateľná v rýchlom zákazníckom servise, dostupnosti tovaru a výhodnej doprave, ktorá je bezplatná pri nákupe nad 50€. Eshop pravidelne prináša aj rôzne zľavy a akcie, ktoré si môžete vybrať na základe jednotlivých kategórií.

Pre viac informácií navštívte internetový obchod www.premiumdog.sk alebo Facebookovú stránku Premium Dog.