Biznis 2021. 01. 07.

VIDEO: Rodinný eshop nezištne obdaroval darčekmi až 100 rodín!

Darovať šťastie je najväčšia radosť, o čom vedia svoje aj v rodinnom eshope Inlea.sk a preto sa tento rok firma rozhodla podarovať hračky a potreby do rodín v núdzi. Prostredníctvom kampane „Tajný Ježiško“ vyzvala firma verejnosť o spoluprácu a tak podarovala celkovo na Slovensko a do Maďarska až 100 darčekov.

„Daj nám tip na rodinu a my jej pošleme darček!“ Takto si komárňanská firma získala nielen pozornosť verejnosti, ale aj jej srdcia. Všetci ľudia dobrej vôle sa tak zamysleli a postupne hľadali rodiny, ktoré si tento rok nemôžu dovoliť darčeky pre svoje detičky. Prostredníctvom formulára si vybrali vhodný darček pre dieťa v rodine a potom nasledovalo čaro Vianoc. Inlea tím, na čele s majiteľom firmy, Júliusom Horváthom, si dôkladne prečítal príbehy o rodinách, ktoré už dávno nezažili bohatého Ježiška. Rozhodli sa, že takto obdarujú až 50 rodín na Slovensku a nakoľko firma pôsobí aj v zahraničí, tak rovnako urobila aj v Maďarsku.

„Je pre nás veľkou cťou, že náš eshop pomáha vytvárať jedinečné Vianoce počas každého roka. Nie každá rodina si však podobné darčeky môže dovoliť a toto sme tento rok chceli zmeniť. S pomocou dobrých ľudí, ktorí vedeli o nejakej rodine v núdzi a podelili sa o ich príbeh, sa nám podarilo nezištne obdarovať celkovo 100 rodín. Touto cestou by som sa chcel poďakovať verejnosti, bez ktorej by táto charitatívna akcia nemohla vzniknúť. Ďakujeme, že ste nám pomohli pomáhať,“ vyjadril vďaku Július Horváth.

Detičky sa tak potešili napríklad školským potrebám, detskej kuchynke alebo dielni, futbalovej bránke, hojdaciemu koníkovi, saniam alebo detskej tabuli na kreslenie. Nakoľko je tento projekt veľmi blízky ku srdcu aj samotného majiteľa firmy, tak niektoré rodiny potešil dokonca osobne, čo tak zdvojnásobilo deťom radosť z darčekov.

Charitatívny projekt rodinného eshopu Inlea.sk je tak reprezentatívnym príkladom nie len toho, ako je možné pomáhať aj ťažkých časoch, ale aj toho ako sú ľudia schopní sa spojiť pre krásnu vec a tak vytvoriť krajšie Vianoce či už svojim susedom, vzdialenej rodine, dieťaťu z vedľajšieho sídliska alebo rodine, ktorá je známa svojou ťažkou životnou situáciou. Dobré srdce si firma bude udržiavať aj na ďalšie roky, aby tak aj naďalej mohla prinášať radosť do rodín.