Ľudia 2021. 09. 29.

Medzi obcami Neded a Dedina Mládeže sa stala tragická nehoda

V skorých ranných hodinách sa medzi obcami Neded a Dedina Mládeže stala tragická nehoda. Vyžiadala si štyri životy. Na mieste zasahujú hasičské jednotky z Kolárova a Šale.

Pri nehode došlo k zrážke troch osobných motorových vozidiel a kamióna, pričom kamión po náraze ostal prevrátený na boku. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že jedno z vozidiel sa nachádza zakliesnené pod havarovaným kamiónom. Zasahujúci hasiči poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc, vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a zamedzili úniku prevádzkových kvapalín. Následkom nehody utrpeli celkovo 4 osoby zranenia, ktorým na mieste podľahli. Ďalších 6 osôb sa zranilo. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z hasičských staníc v Kolárove a v Šali.

O štvrtom vyhasnutom živote informovali hasiči nasledovne: „Hasiči počas záchranných a vyslobodzovacích prác našli v havarovanom vozidle, ktoré zostalo po nehode zakliesnené pod kamiónom, ďalšiu osobu bez známok života. Tragická dopravná nehoda medzi obcami Neded a Dedinou Mládeže si tak, žiaľ, vyžiadala štyri životy.“

Zdroj: Hasičský a záchranný zbor