Mesto Nové Zámky 2020. 08. 24.

Nenechajte si ujsť kúpaliskové leto #najuhu! Vybrali sme pre Vás top 10 záberov

Obávate sa, že leto pomaly končí a vy ste ešte neboli pri mori alebo pri nejakej vode? Nemajte hlavu v smútku! Južné Slovensko je vďaka svojim termálnym prameňom a rôznym aquaparkom plné kvalitnej vody a dobrej atmosféry. Nechajte sa uniesť vlnami do oázy pokoja na jednom z kúpalísk na južnom Slovensku.

# 1 Thermal Corvinus Veľký Meder

Predstavte si miesto, kde si môžete oddýchnuť a zároveň, kde sa Vaše deti môžu vyšantiť. V Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi nájdete presne tieto aspekty a ešte omnoho viac! Zabaviť sa môžete v jednom z vonkajších alebo vnútorných bazénov alebo na tobogánoch. Zábava pre celú rodinu poačs celého dňa tu bude istá!

# 2 Termálne kúpalisko Komárno

https://www.instagram.com/p/B1wjjmBikHm/?utm_source=ig_web_copy_link

Termálna voda, ktorá má 36°C – 40°C? Áno, prosím! Účinky termálnej vody sú známe už od nepamäti, medzi ne patria napríklad pozitívne účinky na svaly, kĺby alebo ženské orgány. V Komárne, je okrem toho, bazén s termálnou vodou funkčný aj počas zimy!

# 3 Thermal Resort Vadaš

https://www.instagram.com/p/CEP5g6qHhkd/?utm_source=ig_web_copy_link

Ani nevieme, či sme niekedy videli väčší luxus ako v Štúrove! Na obrovskej rozlohe ponúka rezort až 7 bazénov, tobogánový svet a jeden celý zábavný park s jazierkom na chytanie rýb a vodné bicykle. A tento pohľad s kávou na bazénik? Ako na dovolenke v Chorvátsku. Asi sa tam sťahujeme na posledný letný víkend!

# 4 Thermal Resort Vadaš (lebo raz nestačí)

https://www.instagram.com/p/B5FcHQpD4-b/?utm_source=ig_web_copy_link

Tak mysleli sme si, že väčší luxus ako vonku na kúpalisku už nenájdeme, ale očividne sme sa mýlili. Vo welnness časti rezortu je totiž vybudovaný vnútorný bazén, ktorý ponúka jedinečný pohľad na baziliku v Ostrihome. Uff asi si rovno rezervujeme aj romantický pobyt na vianoce.

# 5 Thermalpark Dunajská Streda

https://www.instagram.com/p/B1GTD2DDocF/?utm_source=ig_web_copy_link

Neviete presne, čo všetko chcete od kúpaliska? Nevadí, v Dunajskej Strede nájdete všetko. Jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk južného Slovenska ponúka 10 bazénov, prírodné jazero, tobogany a wellness. Ubytovanie priamo v areáli je samozrejmosťou, takže si môžete urobiť ničím nerušený víkend vo svojej vlastnej oáze pokoja.

# 6 Thermál Nesvady – Naszvad

https://www.facebook.com/thermalnesvady/photos/pcb.758735634862191/758735551528866/?type=3&theater

Animačný tím, pirátsky bazén, nočné kúpanie a nočný program. Ktoré z kúpalísk ponúka ešte takéto jedinečné programy? V Nesvadoch hovoríme zároveň o najmladšom z kúpalísk na južnom Slovensku. O program a služby sa postará mladý dynamický personál.

# 7 Wellness Hotel Patince

https://www.instagram.com/p/CCsTAcIKHRc/?utm_source=ig_web_copy_link

Vonkajšie a vnútorné bazény ponúka Wellness Hotel v Patinciach. Jedinečnosťou je tiež aj saunový svet, ktorý ponúka až 5 saún na oddych. Kompletný relax si môžete dopriať aj v podobe masáže, manikúry, pedikúry alebo nového účesu. Ubytovať sa je možné v hoteli, ktorý je súčasťou priamo hotela, takže si môžete zarezervovať termíny aj na jeseň či zimu.

# 8 Kúpele Dudince

https://www.facebook.com/KupeleDudinceSK/photos/a.286587761417416/3200608550015308/?type=3&theater

Ak chcete spojiť príjemné s užitočným a plánujete urobiť niečo pre svoje zdravie, tak Dudince bude miesto pre Vás. Vybrať si môžete z niekoľkých procedúr, počas Vášho pobytu v jednom z blízkych hotelov.

# 9 Termálne kúpalisko Podhájska

https://www.instagram.com/p/CDQcPkzFz6P/?utm_source=ig_web_copy_link

Atmosféru ako stvorenú pre letné šantenie sa s rodinou nájdete práve v Podhájskej. Počas letnej turistickej sezóny je návštevníkom termálneho kúpaliska k dispozícii areál o rozlohe 12 ha. Nachádza sa v ňom 10 bazénov s geotermálnou i úžitkovou vodou s teplotami 18 °C až 40 °C, tobogany a bohatá vegetácia v areáli. Skutočný priestor na víkendové šantenie sa!

# 10 Termálne Kúpalisko Štrand

https://www.instagram.com/p/CEQ25ySDwJS/?utm_source=ig_web_copy_link

Termálnu vodu využívajú aj v Nových Zámkoch. Po tom, ako sa prejdete po centre mesta, tak jednoznačne nemôže chýbať návšteva kúpaliska, ktoré disponuje až deviatimi bazénmi. Samozrejmosťou je tak zábava pre celú rodinu.

Tak, čo? Na ktoré z kúpalísk alebo rezortov sme Vás presvedčili?